Delite
Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Obito genin ispit

taj Sub Jun 02, 2018 10:34 pm
Moj prvi genin ispit

Re: Obito genin ispit

taj Sub Jun 02, 2018 10:42 pm
Jednog sunčanog dana imao sam genin ispit, dok sam šetao lepoj i maloj šumici na jednom drvetu sam čuo pucketanje malih granih, bio sam malo uplašen pa sam nastavio hodati, dok sam hodao čuo sam stopala tada sam napravio očio kao opasan , nisam još hteo vaditi oružija sačekao sam još jednom da vidim oćel biti, prošlo je malo vremena pa sam čuo skok i šuštanje u žbunju, izvadio sam svoj kunai iz džepa i maximalnoj brzinom sam bacio u žbunje, kada sam bacio vidjeo sam protivvnika kako je skočio, onda sam izbacio 1 shurikein i bacio na njega..

HP:100
EN:90
CH:100
Admin
Pogledaj profil korisnikahttp://narutoshippudenwayrp.serbianforum.info

taj Sub Jun 02, 2018 10:42 pm
Član 'Obito' je izvršio sledeću akciju : RP-Opcije

'NPC Genin' :

taj Sub Jun 02, 2018 11:14 pm
Kada je provitnik primio moj shurikein pogodilo ga je u stomak ali je on u trenutko kao da je umro, onda je poceo radi ti nesto prstima ja sam se uplasio pa sam cekao sta ce uraditi kada sam vidjeo u njegovoj šaci svjetlući okrugli grom, od groma linije su išle sa svih strana kada je potrčao prema meni rušio je drva sve sto je bilo u okolini, ja sam skočio malo iza bio sam mnogo uplašen kada je protivnik se derao i govorio kako sam mrtav za ono sto sam mu uradio sa shurikeinom, bio sam mnogo uplašen pa sam kada je stigao do mene ja sam uradio Tehnika Speed Dodge i pobegao od protivnika

Hp;0
En:0
Ch:100

Admin
Pogledaj profil korisnikahttp://narutoshippudenwayrp.serbianforum.info

taj Sub Jun 02, 2018 11:44 pm
Položio si
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma: